Umywalka meblowa Minnesota 1200
search
  • Umywalka meblowa Minnesota 1200
  • Umywalka meblowa Minnesota 1200

Umywalka meblowa Minnesota 1200

690,24 zł
EAN: 5900378326670
Wymiary: 1210x465x170
  Warunki gwarancji

(kliknij i zobacz)

Atrakcyjny wygląd umywalki meblowej MINNESOTA

Umywalka MINNESOTA charakteryzuje się prostokątną formą z dużą, dodatkową powierzchnią w krawędziowym obszarze bryły. Wyrazisty, prosty kształt wraz z białą barwą stanowi umywalkę MINNESOTA doskonałym dodatkiem do nowoczesnych, skandynawskich czy minimalistycznych łazienek. W połączeniu z szafką łazienkową tworzy harmonijną i atrakcyjną aranżację.

Funkcjonalność umywalki

Umywalka MINNESOTA jest bardzo funkcjonalna. Konstrukcja modelu posiada odpowiednią przestrzeń umywalkową i miejsce na ulokowanie potrzebnych środków higienicznych. Wysokość umywalki uniemożliwia wydostanie się wody poza obszar, co jednocześnie stanowi istotną ochronę dla mebli. Umywalka MINNESOTA posiada powłokę wspierającą szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. Produkt objęty jest 15-letnią gwarancją, umywalka posiada przelew i otwór na baterię.

Trzy warianty rozmiaru

Umywalka MINNESOTA występuje w trzech rozmiarach- 610mm, 810mm oraz 1010mm. Model jest przeznaczony do wnętrz o różnorodnej powierzchni. Nawet jeśli Twoja łazienka jest niewielka, to dzięki umywalce meblowej MINNESOTA będzie prezentować się lekko i przestronnie.

Kompozycja z szafką umywalkową

Umywalkę można łatwo skomponować z szafką łazienkową, ponieważ dostępne są dedykowane meble łazienkowe do modelu MINNESOTA. Posiadają gotowy otwór montażowy, więc instalacja produktu jest bezproblemowa. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość ukrycia rur odpływowych i syfonu, dzięki czemu łazienka będzie prezentować się nieskazitelnie.

Opis

Wymiary w mm (dł x szer x wys)
1210x465x170
Kolor
Biały połysk
Materiał
Porcelana
Przelew
Tak
Otwór na armaturę
Tak

Mogą Cię zainteresować te produkty:

16 innych produktów w ten samej kategorii