Odwiedź nas na targach CERSAIE 2022!

Odwiedź nas na targach CERSAIE 2022!

Odwiedź nas na targach CERSAIE 2022!

W dniach 26.09 - 30.09.2022 odbędzie się 39. Edycja jednego największych na świecie wydarzeń skierowanych do szeroko rozumianej branży łazienkowej. CERSAIE, czyli MIĘDZYNARODOWE TARGI PŁYTEK CERAMICZNYCH I WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK to miejsce gdzie spotykają się producenci, architekci, projektanci oraz firmy handlowe z prawie 30 krajów świata. W poprzedniej edycji zaprezentowało się w Bolonii 623 firmy na łącznej powierzchni wystawienniczej 150 000 m2!

W tym roku w gronie wystawców na tych prestiżowych targach zadebiutuje marka LAVITA. Nasza ugruntowana pozycja na rynku oraz ciągły, stabilny rozwój przekonały organizatorów do udostępnienia nam powierzchni ekspozycyjnej. Na powierzchni prawie 150 m2 postaramy się przedstawić misję naszej marki oraz naszą wizję PIĘKNEJ, KOMFORTOWEJ I FUNKCJONALNEJ ŁAZIENKI.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska na targach. Zaprezentujemy Państwu wiele ciekawych rozwiązań oraz nowości, które podczas wystawy będą miały swoją premierę. Nasze stoisko mieści się w HALI 19 (STANOWISKO B17).